Twiggy Salon

Nesrovnávejte se, změnte se…

A K T U A L I T Y

 

LASH LIFTING & BOTOX
Nadčasová novinka dlouhých hustých řas bez umělých těžkých náhražek

ba7


Bělení zubů

Nádherný zářivý úsměv, který vás učiní nepřehlédnutelným a nepřehlédnutelnou kdekoli budete. Tato bezpečná a pohodlná bělící metoda vám získá zpět vašI ztracenou sebedůvěru. Účinná bělící metoda pomocí speciálního bezperoxidového gelu na zuby a osvitu LED (plazmovou) lampou, která nezpůsobuje zvýšenou citlivost zubů! A to vše od odborníka ve studiu!Nejenom štíhlá postava a pěkná pleť, ale i zářivě bílý úsměv patří neodmyslitelně k looku moderní ženy (ale i muže). Po krásném úsměvu touží stále více a více lidí, nejen ke zdokonalení svého vzhledu, ale i pro zvýšení sebevědomí. Fakt, že zuby a úsměv dělají člověka, ale také první dojem o každé osobě, je jistě pravdivý.

Na barvu zubů má vliv hned několik okolností. Zubní sklovina reaguje na některé látky, které do svého organismu vpravujeme. Ke žloutnutí zubní skloviny napomáhají naše zvyky a způsob stravování. Kouření, pití černé kávy, barevných limonád, čaje či červeného vína k bílým zubům rozhodně nepřispějí. Svou roli zde hraje také stáří. Vlivem stárnutí dochází ke žlutohnědému zabarvení zubů. Na vině mohou být i některé léky jako např. tetracyklinová antibiotika.

Neperoxidový gel je šetrný a nepoškozuje dásně, sklovinu ani můstky či korunky. Výsledkem budou zuby o 3–8 odstínů bělejší, a to zcela bez zvýšení citlivosti zubů či možnosti poleptání dásní. Bělení je účinnější, než při použití klasického 6% –12% peroxidu, jež je mimo ordinace zubních lékařů dokonce již zcela zakázáno! Tento neperoxidový gel Smile Brilliant je účinnější, než dosavadní peroxidové gely.

Procedura je v souladu s směrnicí EU – 76/768/EHS, která zakazuje od října 2011 bělení zubů s použitím vyšší než 0,1% koncentrace peroxidu mimo ordinace zubních lékařů.

Bělení zubů trvá celkem cca 45min (30 minut čistého času osvitu LED světlem) a provádí se neperoxidovým gelem v kombinaci s přístrojem WHITEN LED.

Ten využívá studené modré laserové světlo (cold blue light) o vlnové délce 490–530 nanometrů. Během bělení se tak do těla nedostávají infračervené ani ultrafialové paprsky. Oči klienta jsou navíc chráněny speciálními brýlemi.
 

Kdy je bělení zubů neúčinné?

Nelze vybělit zuby, které jsou černé a zkažené. Bělení je neúčinné také na amalgamové plomby, korunky nebo protézy.
 

Jak vybělení dlouho vydrží?

Délka efektu získané barvy zubů velice souvisí s životním stylem, na individuálních vlastnostech každého z nás, na věku a na stravovacích návycích. Trvání získané barvy silně ovlivňují dietní návyky, kouření, věk a nejvíce ústní hygiena. Bělení lze dle potřeby kdykoli opakovat, další proceduru můžete absolvovat již po týdnu.

Kontraindikace:

 • těhotenství a kojení
 • alergie na mléčné bílkoviny
 • vysoká fotosenzitivita
 • nevyléčené zubní kazy, záněty zubů a dásní, parodontóza
 • kardiostimulátor
 • užívání antibiotik
 • ošetřením se nemění barva korunek a můstků

Doporučení:

 • bělit se mohou pouze zdravé zuby, proto doporučujeme před bělením zubů navštívit Vašeho zubního lékaře a nechat si také odstranit zubní kámen

 • 2 dny po bělení zubů nepijte nápoje, které by mohly zabarvit vaši skloviny, jako je káva, černý nebo ovocný čaj, cola a barevné limonády, červené víno apod.

 • 2 dny po bělení zub nejezte jídla, která by mohla zabarvit Vaši sklovinu, jako je červená řepa, špenát, lesní ovoce, kečup, kari, sojová omáčka apod.

 • 2 dny nekuřte


Cena 3.500,- druhé ošetření do půl roku 1.500,-